DVD-R-aihio (4,7 Gt), 25 kpl
DVD-R-aihio (4,7 Gt), 25 kpl osastosta Tyhjät CD- ja DVD-levyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 10,54 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Verbatim Dvd-r X 25 4.7gbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 10,54 € | 16,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim DVD+R 16x 4.7 GB/120 min 25 kpl DVD+R -levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
11,90 € | 16,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DVD+R 16x 4,7GB spindle (25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 11,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DVD-R 16x 4,7GB spindle (25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 13,90 € | 18,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – DVD-R, 16x, 4.7 GB/120 min, 25-pack spindel, AZO (43522)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 13,40 € | 18,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Verbatim – DVD+R, 16x, 4.7 GB/120 min, 25-pack spindel, AZO (43500)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 13,40 € | 18,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – DVD-R, 16x, 4.7 GB/120 min, 25-pack spindel, AZO, printable (43538)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 14,05 € | 18,95 € | Katso tuotetta ▸ |
10,54 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 16,70 €
11,90 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,80 €
13,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,30 €
13,40 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,30 €
13,40 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,95 €
14,05 €
DVD-R-aihio (4,7 Gt), 25 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Maxell, TDK, Sony, IMATION, Verbatim, Delkin, Fujifilm, Intenso, Emtec, iogear |
EAN-koodi | 4902580511159, 0023942435228, 0023942435389, 0023942436348, 0051122219795, 4902580502829, 4902520281159, 4902520283351, 0750323711250, 4902030194161, 0023942437666, 0027242855748 |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,05 €
Keskihinta
12,73 €
Alin hinta
10,54 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.