Yato YT-8030/-34 DUERO S/M/L/XL/2XL, suojaavat työhaalarit
Yato YT-8030/-34 DUERO S/M/L/XL/2XL, suojaavat työhaalarit osastosta Työvaatteet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 34,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Suojaavat työhousut Yato DUERO YT-8030; SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 34,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suojaavat työhousut Yato DUERO YT-8031; MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 34,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suojaavat työhousut Yato DUERO YT-8032; LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 34,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suojaavat työhousut Yato DUERO YT-8033; XLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 34,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suojaavat työhousut Yato DUERO YT-8034; XXLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 34,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
34,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
34,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
34,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
34,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
34,00 €
Yato YT-8030/-34 DUERO S/M/L/XL/2XL, suojaavat työhaalarit
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Yato |
Valmistajan tuotesivu | https://yato.com/products/5/YT-8030 |
Materiaali | Polyesteri 65%, puuvilla 35% |
EAN-koodi | 5906083980305, 5906083980329, 5906083980336, 5906083980343, 5906083980312 |
Hintakehitys
Korkein hinta
34,00 €
Keskihinta
34,00 €
Alin hinta
34,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.