Fitbit Aria Air FB203, kehoanalyysivaaka
Fitbit Aria Air FB203, kehoanalyysivaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 56,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fitbit Älyvaaka Aria Air Smart MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 56,91 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Aria Air Smart ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 56,91 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Aria Air älyvaaka FB203WT (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Aria Air Smart Kylpyhuonevaaka MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 59,99 € | 65,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Aria Air Smart Kylpyhuonevaaka ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 59,99 € | 65,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Aria Air Smart -henkilövaaka, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 68,90 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
FitBit Aria Air Smart -henkilövaaka, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 68,90 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ |
56,91 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
56,91 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
59,00 €
59,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,98 €
59,99 €
68,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,80 €
68,90 €
Fitbit Aria Air FB203, kehoanalyysivaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fitbit |
Mitat | |
Leveys | 300 mm |
Korkeus | 26 mm |
Syvyys | 300 mm |
Paino | 1,79 kg |
EAN-koodi | 0811138038106, 0811138038076, 0811138036966, 0811138039226, 2230000052343, 2230000052336 |
Hintakehitys
Korkein hinta
68,90 €
Keskihinta
61,18 €
Alin hinta
56,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.