Reolink RLC-811A, valvontakamera
Reolink RLC-811A, valvontakamera osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 148,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Reolink Rlc-811a 8 Mp 4k Spotlight Bullet -kameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 148,80 € | 154,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
REOLINK RLC-811A-8MPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 152,90 € | 152,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-811A PoE -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 158,95 € | 158,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-811A PoE -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 158,99 € | 163,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Reolink RLC-811A PoE valvontakamera sisä- ja ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-811A 8MP bullet AI PoE -valvontakamera optisella zoomilla Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 169,90 € | 175,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 154,79 €
148,80 €
152,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 158,95 €
158,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,89 €
158,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,89 €
169,90 €
Reolink RLC-811A, valvontakamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Pituus | 238 mm |
Korkeus | 84 mm |
Leveys | 76 mm |
LAN-portit | PoE (Power over Ethernet) |
Kamera | |
Kuvakulma | Horizontal: 105°- 31°, Vertical: 55°- 17° |
IR-valo | On |
Tuetut muistikorttityypit | Micro SD |
Liitännät | |
Ethernet | On |
RJ-45 | On |
EAN-koodi | 6972489772867 |
Valmistaja | Reolink |
Valmistajan tuotesivu | https://reolink.com/product/rlc-811a/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,90 €
Keskihinta
158,09 €
Alin hinta
148,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.