Ariete Vintage 286905, vedenkeitin
Ariete Vintage 286905, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 60,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete Vedenkeitin, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 60,00 € | 60,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Vedenkeitin 1,7 litra, Vintage, sininen (00C287705AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 67,05 € | 71,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Vedenkeitin 1,7 litra, Vintage, sininen (00C286905AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 67,05 € | 71,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vedenkeitin Vanhahtava 2869/05 - Celeste - 2000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 68,02 € | 75,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vedenkeitin, vintage, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 80,99 € | 85,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
60,00 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,95 €
67,05 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 71,95 €
67,05 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,01 €
68,02 €
80,99 €
Ariete Vintage 286905, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003705115187, 8003705114302 |
Teho | 2 000 W |
Valmistaja | Ariete |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Mitat | |
Leveys | 22 cm |
Korkeus | 21 cm |
Syvyys | 22 cm |
Paino | 1 kg |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
80,99 €
Keskihinta
68,62 €
Alin hinta
60,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.