Russell Hobbs 26050-70, vedenkeitin
Russell Hobbs 26050-70, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 34,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs Vedenkeitin Rapid Boil Kettle Honey Comb - Valkoinen - Valkoinen - 2400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 34,72 € | 41,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Vedenkeitin 2605070 Honeycomb Kettle WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs 26050-70Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,00 € | 52,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,71 €
34,72 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,80 €
39,90 €
49,00 €
Russell Hobbs 26050-70, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5038061111309 |
Teho | 2 400 W |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
41,21 €
Alin hinta
34,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.