Blackmagic Design Video Assist 7" 12G HDR, videotallennin ja näyttö
Blackmagic Design Video Assist 7" 12G HDR, videotallennin ja näyttö osastosta Videoeditointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 1 090 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Blackmagic Design Blackmagic Video Assist 7"" 12gNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 090 € | 1 090 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Video Assist 12G HDR - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 1 090 € | 1 090 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Design Video Assist 12G HDR 7"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 129 € | 1 133 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 090 €
1 090 €
1 129 €
Blackmagic Design Video Assist 7" 12G HDR, videotallennin ja näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Blackmagic Design |
Valmistajan tuotesivu | https://www.blackmagicdesign.com/fi/products/blackmagicvideoassist |
EAN-koodi | 9338716006438 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 129 €
Keskihinta
1 103 €
Alin hinta
1 090 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.