LaCie 1big Pro (4 TB) STHW4000800, ulkoinen SSD-kovalevy
LaCie 1big Pro (4 TB) STHW4000800, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Videoeditointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 1 390 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LaCie 1big Dock SSD PRO 4TB Thunderbolt 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 390 € | 1 394 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie 1big Dock - 4 TBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 1 523 € | 1 523 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie 1 Big Dock SSD Pro -ulkoinen kovalevy, 4 TtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 2 055 € | 2 060 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie 1big Dock SSD Pro 4Tb Thunderbolt3 (STHW4000800)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 2 555 € | 2 560 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1 390 €
1 523 €
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 060 €
2 055 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 2 560 €
2 555 €
LaCie 1big Pro (4 TB) STHW4000800, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0763649134429, 3660619407309, 3660619406838 |
Valmistaja | LaCie |
Liitännät | Thunderbolt 3 |
Mitat | |
Pituus | 118 mm |
Leveys | 56,3 mm |
Paino | 1 300 g |
Syvyys | 217 mm |
Takuu | 5 vuotta |
Värivaihtoehdot | Musta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lacie.com/www-content/datasheets/pdfs/lacie-1big-dock-ssd-DS2028-4-2005GB-en_GB.pdf |
Muistikortinlukija | SD |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 555 €
Keskihinta
1 881 €
Alin hinta
1 390 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.