Magewell Pro Convert for NDI to AIO, signaalinmuunnin
Magewell Pro Convert for NDI to AIO, signaalinmuunnin osastosta Videoeditointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 495 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Magewell Pro Convert Aio Ndi > Sdi/hdmiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 495 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Magewell Pro Convert NDI > AIONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 675 € | 679 € | Katso tuotetta ▸ |
495 €
675 €
Magewell Pro Convert for NDI to AIO, signaalinmuunnin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6936572401218 |
Valmistaja | Nanjing Magewell Electronics Co.,Ltd., Magewell |
Valmistajan tuotesivu | https://www.magewell.com/products/pro-convert-for-ndi-to-aio |
Hintakehitys
Korkein hinta
675 €
Keskihinta
585 €
Alin hinta
495 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.