BenQ TH671ST, videotykki
BenQ TH671ST, videotykki osastosta Videotykit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 55,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BENQ remote Control for TH671ST / TH585 (5J.JGY06.001)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 13.5.2024 | 55,00 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BENQ TH671ST Home Entertainment Projecto (9H.JGY77.1HE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 1 193 € | 1 197 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BENQ TH671ST 3000ANSI FHD 0.69-0.83 DLP ST (9H.JGY77.13E)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 340 € | 1 345 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ Projektori TH671ST - DLP-projektori - 3D - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 880 € | 880 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ TH671ST DLP Full HD gaming -projektoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 900 € | 905 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 13.5.2024
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
55,00 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 1 197 €
1 193 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 345 €
1 340 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 880 €
880 €
900 €
BenQ TH671ST, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaKuva | 3 000 ANSI lumenia |
Mitat | |
Korkeus | 120 mm |
Leveys | 296 mm |
Syvyys | 224 mm |
EAN-koodi | 4718755070853 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 340 €
Keskihinta
874 €
Alin hinta
55,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.