Wilfa BW-1000B, vohvelirauta
Wilfa BW-1000B, vohvelirauta osastosta Vohveliraudat nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 49,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WILFA BW-1000B GAUFRES BELGIALAINEN VOHVELIRAUTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Gaufres BW1000B -vohvelirautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 49,95 € | 54,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa vohvelirauta BW1000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,95 € | 54,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Gaufres BW-1000B belgialainen vohvelirautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 49,95 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa BW-1000B Belgialainen vohvelirauta kahdelle vohvelilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,99 € | 49,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Gaufres BW1000B -vohvelirautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Vohvelirauta BW-1000BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 50,00 € | 55,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,80 €
49,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 54,45 €
49,95 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,99 €
49,99 €
50,00 €
Wilfa BW-1000B, vohvelirauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876039040 |
Valmistaja | Wilfa |
Kapasiteetti | 2 kpl |
Non-stick pinnoite | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
50,00 €
Keskihinta
49,96 €
Alin hinta
49,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.