Tristar PZ-2964, elektroninen grillipannu 40 cm
Tristar PZ-2964, elektroninen grillipannu 40 cm osastosta Voileipä- ja pöytägrillit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 36,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tristar -monitoimipannu 40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 36,90 € | 41,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tristar PZ-2964 - pizza grillNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 38,55 € | 45,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tristar-grillipannu (PZ-2964)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 45,10 € | Katso tuotetta ▸ |
36,90 €
38,55 €
39,90 €
Tristar PZ-2964, elektroninen grillipannu 40 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8713016029645 |
Valmistaja | TriStar |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,90 €
Keskihinta
38,45 €
Alin hinta
36,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.