Focusrite Scarlett 4i4 3rd Gen, -äänikortti USB-väylään
Focusrite Scarlett 4i4 3rd Gen, -äänikortti USB-väylään osastosta Äänikortit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Focusrite Scarlett 4i4 3rd GenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 199,00 € | 202,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Focusrite Scarlett 4i4 3rd Gen -äänikortti USB-väyläänNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,99 € | 204,89 € | Katso tuotetta ▸ |
199,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,89 €
199,99 €
Focusrite Scarlett 4i4 3rd Gen, -äänikortti USB-väylään
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Focusrite |
Mikrofoni | 20000 Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://focusrite.com/usb-audio-interface/scarlett/scarlett-4i4 |
EAN-koodi | 0815301005186 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,99 €
Keskihinta
199,50 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.