Kuura Sport S5 GPS v3, älykello
Kuura Sport S5 GPS v3, älykello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Hobbybox.fi hintaan 129,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuura ä„lykello Sport S5 GPS V3, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuura ä„lykello Sport S5 GPS V3, HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuura Sport S5 GPS V3 älykelloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 133,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuura Sport s5 gps v3 musta älykelloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 133,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,00 €
129,00 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,00 €
129,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 133,80 €
129,00 €
Kuura Sport S5 GPS v3, älykello
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkku | 250 mAh |
Liitettävyys | Bluetooth (v. 3.0 / 4.0) |
Versio | 3.0 / 4.0 |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 240 px |
Resoluutio (leveys) | 240 px |
Tyyppi | IPS Multi Touch |
Koko | 1,3 " |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Kosketusnäyttö | On |
Sykesensori | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 5.0 tai uudempi, iOS 10.0 tai uudempi |
EAN-koodi | 6438543010080, 6438543013517 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
129,00 €
Alin hinta
129,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.