Fiskars FF Santoku -veitsi, 16 cm
Fiskars FF Santoku -veitsi, 16 cm osastosta Astiastot nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 14,12 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1057536 FUNCTIONAL FORM Santoku peilis 16cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 14,12 € | 24,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Functional Form Santoku-veitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 14,31 € | 21,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Santoku-veitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 15,50 € | 17,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -santoku-veitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 15,60 € | 21,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Functional Form Santoku VeitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 19,01 € | 26,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,02 €
14,12 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,21 €
14,31 €
15,50 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,50 €
15,60 €
19,01 €
Fiskars FF Santoku -veitsi, 16 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002012818 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
19,01 €
Keskihinta
15,71 €
Alin hinta
14,12 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.