Dorre Akira Carving Set, 3 Pcs
Dorre Akira Carving Set, 3 Pcs osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 14,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dorre Akira tranchersetti 3 osaa Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dorre Akira Lihaveitsisetti 3 Kpl - Viipalointiveitset & Paistiveitset Ruostumaton Teräs Puu - 5-8462Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
14,00 € | 20,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akira Paistinleikkaussetti ruskea kahva 1 setNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 15,99 € | 20,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dorre - Akira Paistiveitsisetti 3 osaa PuuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 18,00 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tranchersetti AkiraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,00 € | 23,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,90 €
14,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 20,00 €
14,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 20,89 €
15,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,90 €
18,00 €
20,00 €
Dorre Akira Carving Set, 3 Pcs
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7392753584627 |
Hintakehitys
Korkein hinta
20,00 €
Keskihinta
16,40 €
Alin hinta
14,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.