Fiskars Functional Form, kokkiveitsisetti 2 osaa
Fiskars Functional Form, kokkiveitsisetti 2 osaa osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 24,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Functional Form -kokkiveitsisetti 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 24,00 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Kockknivset, 2 delar FFNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 26,99 € | 33,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Functional Form Kokkiveitsisetti 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 27,09 € | 33,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Ruoanlaittoveitsisarja 2-osainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 29,70 € | 31,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kokinveitset, 2 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 35,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,90 €
24,00 €
26,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,99 €
27,09 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,69 €
29,70 €
29,90 €
Fiskars Functional Form, kokkiveitsisetti 2 osaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002013020 |
Valmistaja | Fiskars, Deltaco |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
27,54 €
Alin hinta
24,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.