Fiskars Premium 1058937, hiomakivisetti
Fiskars Premium 1058937, hiomakivisetti osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 63,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Premium HiomakivisettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 63,90 € | 70,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Premium 1058937 HiomakivisettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 65,70 € | 66,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Premium Veitsenteroitin - Veitsenteroittimet, teroituskivet & hiomakivet Nahka Musta - 1058937Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 70,00 € | 70,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Fiskars hiomakivisetti Musta-oranssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 76,50 € | 82,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Premium -hiomakiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Teroitus kivi Fiskars WhetstoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,80 €
63,90 €
65,70 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 70,00 €
70,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 82,40 €
76,50 €
89,99 €
99,00 €
Fiskars Premium 1058937, hiomakivisetti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002013433 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
77,52 €
Alin hinta
63,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.