Fiskars Taiten -paistiveitsi, 21 cm
Fiskars Taiten -paistiveitsi, 21 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 116,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Taiten Paistiveitsi 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 116,89 € | 116,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Taiten lihaveitsi 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 129,90 € | 129,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Taiten -paistiveitsi, 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 129,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Kokinveitsi, suuri Fiskars Taiten; 1066835; 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 131,00 € | 131,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Titanium Paistiveitsi 21 Cm - Viipalointiveitset & Paistiveitset Titaani Musta - 1066835Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
136,00 € | 136,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,89 €
116,89 €
129,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 131,00 €
131,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 136,00 €
136,00 €
Fiskars Taiten -paistiveitsi, 21 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002016601 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
136,00 €
Keskihinta
128,74 €
Alin hinta
116,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.