Heirol Albera 20cm leikkuuveitsi
Heirol Albera 20cm leikkuuveitsi osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta RoyalDesign.fi hintaan 39,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Heirol Albera Paistiveitsi 20 Cm - Viipalointiveitset & Paistiveitset Saarni Puu - 27407Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,00 € | 45,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Heirol - Albera Paistiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 47,98 € | 54,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Heirol Heirol albera -trancher-veitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 51,22 € | 57,12 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Heirol Albera 20cm leikkuuveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
64,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 45,00 €
39,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,88 €
47,98 €
51,22 €
64,90 €
Heirol Albera 20cm leikkuuveitsi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6419287274075 |
Valmistaja | HeiRol |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,90 €
Keskihinta
50,78 €
Alin hinta
39,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.