Victorinox 5.2000.19, kokkiveitsi 19 cm
Victorinox 5.2000.19, kokkiveitsi 19 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 46,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Victorinox Swiss Modern kokkiveitsi 19 cm, hunajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 46,00 € | 51,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox 19cm kokkiveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
48,50 € | 53,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox - Rosenträ Kokkiveitsi 19 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 67,51 € | 74,41 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 51,90 €
46,00 €
48,50 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,41 €
67,51 €
Victorinox 5.2000.19, kokkiveitsi 19 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7611160501240, 7613329150559 |
Valmistaja | Victorinox |
Hintakehitys
Korkein hinta
67,51 €
Keskihinta
54,00 €
Alin hinta
46,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.