Victorinox Kokkiveitsi 22 cm Ruusupuukahva
Victorinox Kokkiveitsi 22 cm Ruusupuukahva osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Victorinox Kokkiveitsi 22 cm, woodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Wood kokkiveitsi 22 cm Ruostumaton teräs-vaahteraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 86,90 € | 89,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Kokkiveitsi 22 cm lahjalaatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 90,00 € | 90,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,00 €
69,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,80 €
86,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 90,00 €
90,00 €
Victorinox Kokkiveitsi 22 cm Ruusupuukahva
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7611160058256 |
Valmistaja | Victorinox |
Hintakehitys
Korkein hinta
90,00 €
Keskihinta
81,97 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.