WMF Kineo Carving Knife, 20 cm
WMF Kineo Carving Knife, 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 46,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF - Kineo Fileerausveitsi 20 cm (33 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 46,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo carving Veitsi 20 cm (33 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 49,80 € | 56,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo paistiveitsi cromargan 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 80,09 € | 82,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
46,00 €
49,80 €
80,09 €
WMF Kineo Carving Knife, 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000530716767 |
Valmistaja | WMF |
Hintakehitys
Korkein hinta
80,09 €
Keskihinta
58,63 €
Alin hinta
46,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.