WMF Kineo Chef Knife, 20 cm
WMF Kineo Chef Knife, 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 45,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF - Kineo Kokkiveitsi 20 cm (33 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 45,57 € | 52,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo chef's Veitsi 20 cm (33 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 49,33 € | 56,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo kokkiveitsi cromargan 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 90,09 € | 90,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,47 €
45,57 €
49,33 €
90,09 €
WMF Kineo Chef Knife, 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000530716231 |
Valmistaja | WMF |
Hintakehitys
Korkein hinta
90,09 €
Keskihinta
61,66 €
Alin hinta
45,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.