WMF Kineo Knife Set, 3 Pieces
WMF Kineo Knife Set, 3 Pieces osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 123,31 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF - Kineo Veitsisetti 3 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 123,31 € | 123,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo veitsisetti cromargan 3 osaa Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 125,00 € | 125,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo Veitsisetti 3 Palaa - Veitsisetit Teräs Musta - 1896249992Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
125,00 € | 125,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 123,31 €
123,31 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,00 €
125,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 125,00 €
125,00 €
WMF Kineo Knife Set, 3 Pieces
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000530716811 |
Valmistaja | WMF |
Hintakehitys
Korkein hinta
125,00 €
Keskihinta
124,44 €
Alin hinta
123,31 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.