Wüsthof CLASSIC IKON Kokkiveitsi 20 cm
Wüsthof CLASSIC IKON Kokkiveitsi 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 125,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wä¼sthof - Classic Ikon Kokkiveitsi 20 cm MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 125,10 € | 125,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wä¼sthof Classic Ikon -kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wä¼sthof Classic Ikon Kokkiveitsi 20 Cm - Kokkiveitset Ruostumaton teräs - 1040330120Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 173,00 € | 173,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,10 €
125,10 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,00 €
139,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 173,00 €
173,00 €
Wüsthof CLASSIC IKON Kokkiveitsi 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4002293101163 |
Hintakehitys
Korkein hinta
173,00 €
Keskihinta
145,70 €
Alin hinta
125,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.