Yanagiba Kai Wasabi Sashimi, veitsi 21 cm
Yanagiba Kai Wasabi Sashimi, veitsi 21 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 57,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KAI - Wasabi Black Sashimi Veitsi 21 cm YanagibaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 57,60 € | 64,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kai Wasabi Black Yanagiba-veitsi 21 cm.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 59,00 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI Kai Wasabi Black sashimi-, yanagibaveitsi 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 59,00 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI Wasabi Black Yanagiba 21,0 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 62,90 € | 67,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,50 €
57,60 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,90 €
59,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,90 €
59,00 €
62,90 €
Yanagiba Kai Wasabi Sashimi, veitsi 21 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
62,90 €
Keskihinta
59,63 €
Alin hinta
57,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.