Multibrackets M Vesa Flip Down, tason alle taittuva kiinnike 15-37" tv:lle / näytölle, max 20 kg
Multibrackets M Vesa Flip Down, tason alle taittuva kiinnike 15-37" tv:lle / näytölle, max 20 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 53,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets m Vesa Flip Down MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 53,81 € | 60,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets m Vesa Flip Down ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 60,47 € | 67,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M VESA Flip Down - Asennuspakkaus (asennuslevy, kiinnitysvarsi) tuotteelle LCD-näyttö - musta -näytön koko: 15""-37"" - kattoasennettava, kaapin allNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 55,90 € | 60,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – M VESA FLIP DOWN WHITE (7350073730346)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – MB M FLIP DOWN BLACK (7350022739826)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 7.5.2024 | 66,85 € | 71,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M Vesa Flip DownNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 73,78 € | 79,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
53,81 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,46 €
60,47 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,80 €
55,90 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
Toimitusaika saatavilla 7.5.2024
Hinta toimituskuluineen 71,75 €
66,85 €
73,78 €
Multibrackets M Vesa Flip Down, tason alle taittuva kiinnike 15-37" tv:lle / näytölle, max 20 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350022739826, 7350073730346 |
Valmistaja | Multibrackets |
Valmistajan tuotesivu | http://www.multibrackets.com/9826.shtml |
VESA-kiinnitys | On |
Mitat | 15-37" |
Maksimi kuorma | 20 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
73,78 €
Keskihinta
61,79 €
Alin hinta
53,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.