Multibrackets M VESA Gas Lift Arm Single Silver HD, pöytäteline 15-32" / 9-21 kg näytölle
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm Single Silver HD, pöytäteline 15-32" / 9-21 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 229,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm Single Silver HDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 229,00 € | 232,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets m VESA Gas Lift Arm Single Hopea HDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 238,48 € | 238,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – M VESA GAS LIFT ARM SINGLE SILVER HD (7350073735624)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 259,75 € | 264,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets VESA Gas Lift Arm Single HD -monitoriteline, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 25 päivää | 294,99 € | 299,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 232,90 €
229,00 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 238,48 €
238,48 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 264,65 €
259,75 €
Toimitusaika 25 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,89 €
294,99 €
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm Single Silver HD, pöytäteline 15-32" / 9-21 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073735624 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-gas-lift-arm/m-vesa-gas-lift-arm-single-silver-hd |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 15-32" |
Maksimi kuorma | 21 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
294,99 €
Keskihinta
255,56 €
Alin hinta
229,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.