Gigabyte B550m Aorus Elite, emoevy
Gigabyte B550m Aorus Elite, emoevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 106,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gigabyte B550M AORUS Elite mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 106,90 € | 111,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gigabyte B550M AORUS ELITE, mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 109,90 € | 109,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gigabyte B550M AORUS ELITE AM4 mATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 109,99 € | 114,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
GIGABYTE B550M AORUS ELITE Emolevy - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 110,57 € | 110,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gigabyte B550M AORUS ELITE AM4 mATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 4-7 päivässä | 114,95 € | 114,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gigabyte B550m Aorus Elite Mikro Atx EmolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 122,14 € | 128,13 € | Katso tuotetta ▸ |
106,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 109,90 €
109,90 €
109,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 110,57 €
110,57 €
Toimitusaika perillä 4-7 päivässä
Hinta toimituskuluineen 114,95 €
114,95 €
122,14 €
Gigabyte B550m Aorus Elite, emoevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | AMD Socket AM4, support for: 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/ 3rd Generation AMD Ryzen™ with Radeon™ Graphics processors |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 1 |
PCI-Express x16 | 2 |
PCI Express x4 | 1 |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 4000(O.C.) / 3600(O.C.) / 3333(O.C.) /3200/2933/2667/2400/2133 MHz Gt/s |
Tyyppi | ddr4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 244 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | Micro-ATX |
Liitäntä | |
DVI-D | On |
PS/2 | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
Sarjaportti | On |
Clear CMOS Switch | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek GbE LAN chip |
Nopeus | 10/100/1000 Mb/s |
Valmistaja | Gigabyte |
EAN-koodi | 4719331809546 |
Hintakehitys
Korkein hinta
122,14 €
Keskihinta
112,41 €
Alin hinta
106,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.