MSI B550M PRO-VDH WIFI, emoevy
MSI B550M PRO-VDH WIFI, emoevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 120,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MSI B550M PRO-VDH WIFI Emolevy - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 120,34 € | 120,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550M PRO-VDH WIFI mATX -emolevy AM4- kannallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 123,99 € | 128,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550M PRO-VDH WIFI, mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 128,90 € | 128,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550M PRO-VDH WIFI ATX MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 13.5.2024 | 167,85 € | 172,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,34 €
120,34 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 128,89 €
123,99 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 128,90 €
128,90 €
Toimitusaika saatavilla 13.5.2024
Hinta toimituskuluineen 172,75 €
167,85 €
MSI B550M PRO-VDH WIFI, emoevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | Supports AM4 socket 3rd Gen AMD Ryzen™ processors, and future AMD Ryzen™ processors with BIOS update |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 2 |
PCI-Express x16 | 1 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.msi.com/Motherboard/B550M-PRO-VDH-WIFI/Specification |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 2667/ 2800 /2933 /3000 /3066 /3200 /3466 /3600/ 3733 /3866 /4000 /4133 /4266 /4400+ MHz Gt/s |
Tyyppi | ddr4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 244 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | Micro-ATX |
Liitäntä | |
PS/2 | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
DisplayPort | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek 8111HN |
Nopeus | 10/100/1000 Mb/s |
Valmistaja | MSI |
EAN-koodi | 4719072733698 |
Hintakehitys
Korkein hinta
167,85 €
Keskihinta
135,27 €
Alin hinta
120,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.