Beurer FM 60, jalkahierontalaite
Beurer FM 60, jalkahierontalaite osastosta Hierontalaitteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 83,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer FM 60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 83,55 € | 90,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - FM 60 Shiatsu Foot Massager - 3 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 92,95 € | 92,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Shiatsu Fotmassage FM60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 94,90 € | 94,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer FM 60 Shiatsu -jalkahierontalaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 102,90 € | 107,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beurer Fm60 Shiatsu JalkahierojaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
110,00 € | 119,90 € | Katso tuotetta ▸ |
83,55 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 92,95 €
92,95 €
94,90 €
102,90 €
110,00 €
Beurer FM 60, jalkahierontalaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beurer GmbH, Beurer |
EAN-koodi | 4211125649319 |
Hintakehitys
Korkein hinta
110,00 €
Keskihinta
96,86 €
Alin hinta
83,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.