Remington AS8901 HydraLuxe Volumising Air Styler, ilmakiharrin
Remington AS8901 HydraLuxe Volumising Air Styler, ilmakiharrin osastosta Hiustenkihartimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 49,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Remington Hydraluxe AS8901 volyymi ilmakiharrinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Remington Lämpöharja Hydraluxe AS8901Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,99 € | 49,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Remington Volumising air styler as8901 -hiustenkuivaaja/ilmakiharrinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 54,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
REMINGTON AS8901 HYDRALUXE VOLYYMI-ILMAKIHARRINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Remington Hydraluxe muotoiluharja AS8901Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 59,95 € | 64,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 54,70 €
49,90 €
49,99 €
54,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
59,95 €
Remington AS8901 HydraLuxe Volumising Air Styler, ilmakiharrin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Remington |
Teho | 1 200 W |
Takuu | 60 kk |
EAN-koodi | 5038061110401, 5038061110418 |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,95 €
Keskihinta
54,93 €
Alin hinta
49,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.