Ubiquiti EdgeRouter X SFP Router, reititin
Ubiquiti EdgeRouter X SFP Router, reititin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 79,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti EdgeRouter X SFP -reititin - Router Without Wireless NetworkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 79,51 € | 86,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Edgerouter X SfpNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 81,84 € | 87,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti EdgeRouter X-SFP -reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 88,95 € | 88,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
UBIQUITI Ubiquiti Router EdgeRouter X-SFP Netwerk 1Gbit, 1xNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 93,90 € | 98,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,50 €
79,51 €
81,84 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 88,95 €
88,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 98,80 €
93,90 €
Ubiquiti EdgeRouter X SFP Router, reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti, Ubiquiti Networks |
Mitat | |
Pituus | 75 mm |
Leveys | 142 mm |
Korkeus | 23 mm |
Paino | 215 g |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
PoE (Power over Ethernet) | On |
EAN-koodi | 0810354022203 |
Hintakehitys
Korkein hinta
93,90 €
Keskihinta
86,05 €
Alin hinta
79,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.