Beurer LB 37, ilmankostutin
Beurer LB 37, Air Humidifier - Luftfuktare för det perfekta inomhusklimatet dag och natt.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer LB 37Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 58,06 € | 65,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer LB 37Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 65,81 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer LB37 ilmankostutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Lb37 Valkoinen IlmankostutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Lb37 IlmankostutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 78,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer LB37 -ilmankostutin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BEURER LB37 ILMANKOSTUTIN TOFFEENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BeurerLuftfuktare LB37Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 72,90 € | 72,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ilmankostutin LB37 - valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
79,90 € | 85,10 € | Katso tuotetta ▸ |
58,06 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
65,81 €
59,90 €
67,90 €
69,90 €
72,90 €
79,90 €
Beurer LB 37, ilmankostutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaBeurer LB 37, Air Humidifier - Luftfuktare för det perfekta inomhusklimatet dag och natt.
EAN-koodi | 4211125681135 |
Suositeltu huonekoko | 20 m2 |
Valmistaja | Beurer |
Mitat | |
Leveys | 21 cm |
Korkeus | 11 cm |
Syvyys | 26 cm |
Teho | 20 W |
Vesisäiliön tilavuus | 2 l |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,90 €
Keskihinta
67,03 €
Alin hinta
58,06 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.