Ariete Vintage 138913, espressokeitin
Ariete Vintage 138913, espressokeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete Espressokone, beigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vintage beige espressokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vuosikerta 1389Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 168,41 € | 168,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vintage -espressokeitin, BeigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 169,90 € | 174,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ARIETE VINTAGE ESPRESSOKONE BEIGENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,90 € | 184,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Espressokone, vintage, beige (00M138913AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 194,95 € | 199,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Espressokone, vintage, beigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 kpl varastossa | 214,99 € | 219,98 € | Katso tuotetta ▸ |
149,00 €
159,00 €
168,41 €
169,90 €
179,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,85 €
194,95 €
214,99 €
Ariete Vintage 138913, espressokeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003705113923 |
Mitat | |
Leveys | 28 cm |
Korkeus | 31 cm |
Syvyys | 23 cm |
Paino | 4 kg |
Valmistaja | Ariete |
Tilavuus | 0,9 l |
Teho | 900 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Höyryn valmistus | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
214,99 €
Keskihinta
176,59 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.