Bosch TKA8011, kahvinkeitin
Bosch TKA8011, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 78,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch TKA 8011 StylineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 78,91 € | 85,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Styline kahvinkeitin TKA8011Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 81,00 € | 85,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Styline TKA8011 kahvinkeitin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 81,00 € | 85,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Styline kahvinkeitin TKA8011 - 1.25 l valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 89,00 € | 92,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch - Coffee Machine White, 1100 WattNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 89,95 € | 89,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch kahvinkeitin Styline TKA8011 valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 94,95 € | 99,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch TKA8011Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 109,00 € | 112,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch TKA8011-kahvinkeitin valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
78,91 €
81,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,90 €
81,00 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 92,99 €
89,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,95 €
89,95 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 99,90 €
94,95 €
109,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
Bosch TKA8011, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Kapasiteetti | 15 kuppeja |
Tilavuus | 1 l |
Teho | 1 150 W |
Kääntyvä suodatinteline | On |
Vesimääränilmaisin | On |
Irroitettava vesisäiliö | On |
Aromikontrolli | On |
Puhdistustarpeenilmaisin | On |
EAN-koodi | 4242002594958 |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
96,60 €
Alin hinta
78,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.