Melitta Easy Therm 21546, kahvinkeitin
Melitta Easy Therm 21546, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 46,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Melitta Easy Therm - coffee maker - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 46,01 € | 53,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Easy Therm -kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 52,00 € | 57,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Easy Therm -kahvinkeitin, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ |
46,01 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,90 €
52,00 €
59,90 €
Melitta Easy Therm 21546, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4006508215461, 4006508218783 |
Valmistaja | Melitta |
Kapasiteetti | 12 kuppeja |
Teho | 1 059 W |
Kääntyvä suodatinteline | On |
Vesimääränilmaisin | On |
Termospullo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,90 €
Keskihinta
52,64 €
Alin hinta
46,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.