Miele CM 5310 Silence, espressokeitin
Miele CM 5310 Silence, espressokeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 890 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MIELE CM5310 SILENCE KAHVIKONE, PUNAINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 890 € | 895 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele CM 5310 Silence ObsidianBlack -kahviautomaattiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 890 € | 895 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele CM 5310 Silence TayberryRed -kahviautomaattiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 999 € | 1 004 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MIELE CM5310 KAHVIAUTOMAATTINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 999 € | 1 044 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MIELE CM 5410 SILENCE KAHVIAUTOMAATTI MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 049 € | 1 094 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele Cm5410 Silence KahvikoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 049 € | 1 059 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
890 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 895 €
890 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 004 €
999 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 094 €
1 049 €
Miele CM 5310 Silence, espressokeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4002516341840, 4002516341864, 4002516341857 |
Mitat | |
Leveys | 24,1 cm |
Korkeus | 36 cm |
Syvyys | 46 cm |
Paino | 9,5 kg |
Valmistaja | Miele |
Kapasiteetti | 2 kuppeja |
Tilavuus | 1,3 l |
Teho | 1 500 W |
Aromikontrolli | On |
Integroitu kahvimylly | On |
Puhdistustarpeenilmaisin | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 049 €
Keskihinta
979 €
Alin hinta
890 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.