Moccamaster Cup One, kahvinkeitin
Moccamaster Cup One, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 179,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Moccamaster Cup-one yhden kupin kahvinkeitin sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 179,00 € | 183,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Moccamaster Cup-one yhden kupin kahvinkeitin mattamustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 179,00 € | 183,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MOCCAMASTER CUP-ONE KAHVINKEITIN, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 180,72 € | 185,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Moccamaster Cup-One Royal Blue kahvinkeitin - 1 kuppi sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 189,00 € | 192,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,95 €
179,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,95 €
179,00 €
180,72 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 192,99 €
189,00 €
Moccamaster Cup One, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Moccamaster |
Kapasiteetti | 1 kuppeja |
Teho | 1 010 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,00 €
Keskihinta
181,93 €
Alin hinta
179,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.