Logitech Z625 THX 2.1, kaiuttimet
This THX Certified 2.1 speaker system delivers gaming grade audio and the ultimate sound experience for your movies and music.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Z625 Powerful THX Sound Analog EUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 195,90 € | 200,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Z625Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 200,80 € | 200,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Z625 THX 2.1 kaiutinjärjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 238,95 € | 243,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Z625 kaiutinsarja 200 W Universal Black 2.1 kanavaa 35 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 248,16 € | 258,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
195,90 €
200,80 €
238,95 €
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 258,15 €
248,16 €
Logitech Z625 THX 2.1, kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaThis THX Certified 2.1 speaker system delivers gaming grade audio and the ultimate sound experience for your movies and music.
Liitännät | Analoginen stereolähtö |
Kaiutinjärjestelmä | 2.1 |
Valmistaja | Logitech |
Subwoofer | On |
Teho yhteensä | 400 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.logitech.com/en-us/product/powerful-thx-sound-z625 |
Hintakehitys
Korkein hinta
248,16 €
Keskihinta
220,95 €
Alin hinta
195,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.