Yamaha HS7, aktiivikaiutin
2-way bass-reflex bi-amplified nearfield studio monitor with 6.5" cone woofer and 1" dome tweeter.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Yamaha HS7 W aktiivinen studiomonitori (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 220,77 € | 230,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yamaha HS7 Aktiivinen tutkimusmonitoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 222,78 € | 232,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yamaha HS7Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 229,00 € | 232,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yamaha HS7W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yamaha HS7 2-tie aktiivikaiutin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 230,77 €
220,77 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 232,78 €
222,78 €
229,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,90 €
239,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,90 €
239,00 €
Yamaha HS7, aktiivikaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedosta2-way bass-reflex bi-amplified nearfield studio monitor with 6.5" cone woofer and 1" dome tweeter.
Valmistaja | Yamaha |
Elemettien koot | 6.5" cone woofer, 1" dome tweeter. |
Taajuusvaste | 43-30000 Hz |
Aktiivikaiutin | On |
Mitat | |
Leveys | 210 mm |
Korkeus | 332 mm |
Syvyys | 284 mm |
Paino | 8,2 kg |
Teho yhteensä | 95 W |
Jakotaajuus | 2 000 Hz |
Valmistajan tuotesivu | http://usa.yamaha.com/products/music-production/speakers/hs_series/hs7/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
239,00 €
Keskihinta
230,11 €
Alin hinta
220,77 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.