Bahco SLX17 Hylsysarja 3/4""
Bahco SLX17 Hylsysarja 3/4"" osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 239,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BAHCO SLX17 aseta 3/4”Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 239,50 € | 249,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hylsysarja Bahco SLX_17; 17 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 370,00 € | 370,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bahco SLX17 Hylsysarja 3/4""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 370,10 € | 372,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BAHCO Pistosavusarja 3/4 tuumaa, 17 osaa, kokoalue 22-50mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 388,42 € | 388,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
239,50 €
370,00 €
370,10 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 388,42 €
388,42 €
Bahco SLX17 Hylsysarja 3/4""
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7314153015785 |
Valmistaja | Bahco |
Hintakehitys
Korkein hinta
388,42 €
Keskihinta
342,01 €
Alin hinta
239,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.