Knipex mini 160mm vaijerileikkuri
Knipex mini 160mm vaijerileikkuri osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,82 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KNIPEX Vaijerileikkurit, myös erittäin lujille teräsvaijereilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 39,82 € | 45,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Knipex mini 160mm vaijerileikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vaijerileikkurit, 160 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 48,90 € | 53,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,81 €
39,82 €
39,90 €
48,90 €
Knipex mini 160mm vaijerileikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003773082712 |
Hintakehitys
Korkein hinta
48,90 €
Keskihinta
42,87 €
Alin hinta
39,82 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.