Veitsi Bessey DBKPH-EU; 28 mm
Veitsi Bessey DBKPH-EU; 28 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 24,64 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bessey utility knifeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 24,64 € | 31,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bessey taittoveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 29,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi, vaihdettavat terät Bessey DBKPH-EU; 28 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 29,00 € | 36,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bessey DBKPH TaittoveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 30,60 € | 31,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
24,64 €
24,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 36,90 €
29,00 €
30,60 €
Veitsi Bessey DBKPH-EU; 28 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
30,60 €
Keskihinta
27,29 €
Alin hinta
24,64 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.