Veitsi Fiskars CarbonMax 1027223
Veitsi Fiskars CarbonMax 1027223 osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 17,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars CarbonMax Retractable Utility KnifeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 17,99 € | 24,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars CarbonMax Yleisveitsi taittoteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 25,00 € | 26,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi, vaihdettavat terät Fiskars CarbonMax 1027223Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 28,00 € | 35,90 € | Katso tuotetta ▸ |
17,99 €
25,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 35,90 €
28,00 €
Veitsi Fiskars CarbonMax 1027223
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501701411 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
28,00 €
Keskihinta
23,66 €
Alin hinta
17,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.