Arctic P12, 120mm kotelotuuletin
Arctic P12, 120mm kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 5,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arctic P12 120 MmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 5,58 € | 11,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P12 Case, 120mm -kotelotuuletinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 6,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P12, 120mm, PWM -kotelotuuletin, 5 pack, BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 23,90 € | 28,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P12 - Kotelotuuletin - 120mm - musta - 23 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 6,93 € | 13,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arctic P12 (5 pcs Value pack) - Kotelotuuletin - 120mm - musta - 23 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 20,96 € | 27,95 € | Katso tuotetta ▸ |
5,58 €
6,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,80 €
23,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 13,92 €
6,93 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,95 €
20,96 €
Arctic P12, 120mm kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Arctic, Arctic Cooling |
Valmistajan tuotesivu | https://www.arctic.ac/eu_en/p12.html |
Mitat | |
Leveys | 120 mm |
Korkeus | 120 mm |
Syvyys | 25 mm |
Paino | 139 g |
EAN-koodi | 4895213701372, 4895213701617 |
Hintakehitys
Korkein hinta
23,90 €
Keskihinta
12,85 €
Alin hinta
5,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.