be quiet! Silent Base 802, tornikotelo
be quiet! Silent Base 802, tornikotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 155,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
be quiet! Silent Base 802 White - miditornikotelo, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 155,90 € | 160,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Silent Base 802 Black - miditornikotelo, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 166,90 € | 171,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Silent Base 802 - Valkoinen - Kotelot - Miditower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 176,31 € | 176,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Silent Base 802 - Musta - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 180,34 € | 180,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Silent Base 802 -tornikotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 207,90 € | 207,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Silent Base 802 -tornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 209,90 € | 209,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 160,80 €
155,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 171,80 €
166,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 176,31 €
176,31 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 180,34 €
180,34 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 207,90 €
207,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,90 €
209,90 €
be quiet! Silent Base 802, tornikotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260052188392, 4260052188378, 4260052188392, 4260052188378 |
Valmistaja | be quiet! |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 7 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 281 mm |
Korkeus | 553 mm |
Syvyys | 539 mm |
Paino | 12 590 g |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 140 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Väri | musta, valkoinen |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bequiet.com/en/case/2049 |
Hintakehitys
Korkein hinta
209,90 €
Keskihinta
182,88 €
Alin hinta
155,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.