Case NZXT H7 Elite White Midi ATX
Case NZXT H7 Elite White Midi ATX osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 169,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NZXT H7 Elite, ikkunallinen miditornikotelo, Matte WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 169,90 € | 169,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NZXT H7 Elite RGB - Matte White - Kotelot - Miditower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 172,58 € | 172,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NZXT H7 Elite RGB valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 181,73 € | 186,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NZXT CM-H71EW-02 - miditornikotelo, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 184,90 € | 189,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,90 €
169,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 172,58 €
172,58 €
181,73 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,80 €
184,90 €
Case NZXT H7 Elite White Midi ATX
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5056547203522 |
Valmistaja | NZXT |
Hintakehitys
Korkein hinta
184,90 €
Keskihinta
177,28 €
Alin hinta
169,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.