CHIEFTEC CI-01B, kotelo
CHIEFTEC CI-01B, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 52,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec CI-01B-OP - , MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 52,90 € | 57,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Gaming Sarja - Kotelot - Cube - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 54,19 € | 61,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Ci01b-op Gaming KoteloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC – mATX Cube Case, Mesh (CI-01B-OP)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 55,90 € | 60,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
CHIEFTEC – mATX Cube Case, Mesh (CI-02B-OP)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 64,55 € | 69,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Gaming Cube Ci-01b-op MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 57,04 € | 63,03 € | Katso tuotetta ▸ |
52,90 €
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,18 €
54,19 €
54,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,80 €
55,90 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 69,45 €
64,55 €
57,04 €
CHIEFTEC CI-01B, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710713230125, 4710713231030, 0753263077349 |
Valmistaja | CHIEFTEC |
Valmistajan tuotesivu | http://www.chieftec.eu/en/chassis/matx/gamer-series-matx/ci-01b-op.html |
Laitepaikat | |
3.5":n laitepaikkoja | 3 |
5.25":n laitepaikkoja | 1 |
Mitat | |
Leveys | 265 mm |
Korkeus | 325 mm |
Syvyys | 390 mm |
Paino | 5 100 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 320 mm |
Tuetut emolevyt | Micro-ATX |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 150 mm |
Tyyppi | Cube |
Väri | musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,55 €
Keskihinta
56,58 €
Alin hinta
52,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.